21.4.10

Paleta kolorów

Witam!

Użytkownik Eurobricks superkalle wpadł na genialny pomysł i zrealizował go w klockach:MOC ten zaskoczył mnie swoją prostotą w wykonaniu, a zarazem wspaniałym pomysłem. Autor pochwalił się też posiadaniem tilesów 2x2 w rzadkich kolorach (być może była to nawet główna motywacja do stworzenia tego minimalistycznego dzieła): MaerskBlue, BrightLightBlue, SandRed, LightViolet, LightFlesh, Flesh i jeszcze kilka innych. Natomiast kafle w kolorach perłowych wyglądają dość dziwnie. Co o tym Państwo sądzą?

Pozdrawiam, Dr

7 komentarzy:

 1. Noo, muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że wyjdzie z tego aż 76 kolorów ;-)
  Pokaźna kolekcja.
  Kilroy, bardzo lubię Twojego bloga i czekam na więcej notek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za wsparcie. ;) Cieszę się, że jeszcze ktoś to czyta i jest to ktoś kulturalny. :D Na razie muszę przetłumaczyć notki na Bricks in Suit, mam spore zaległości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że wkładasz w Swoje notki wiele pracy, są one pisane bardzo przystępnym językiem, to aż się chce komentować :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, dzięki. ;)

  Wbrew Państwa opiniom napiszę jedną notkę off-topową, jedna na pewno nie zaszkodzi, a może komuś się spodoba i chętnie ją przeczyta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy24/4/10 19:50

  Rozumiem, że chcesz być miły, ale ten blog przeglądają wyłącznie dzieciaki i może max jeden Afol, więc takie gadanie do ludzi "państwo" wygląda żałośnie, serio.

  MrS

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wiele razy mówiłem, że tego nie zmienię. Rozumiem, że niektórym się to nie podoba, ale jednak postawię na swoim. Myślę, że to aż tak bardzo nie razi. Następnym razem będę usuwał komentarze na ten temat (oczywiście z uwagi na to, że już wiele razy o tym wspominałem).

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaczął się boom na blog, bo ktoś rzucił na shoutboxie, że jest dobry :D

  Ja wpadam tu rzadko, ale robię to regularnie. W przeciwieństwie do niektórych, dla których najważniejsza jest moda. Błe.

  Jeszcze jedno: śmieszy mnie to ukrywanie się, przecież światek YFOLi jest na tyle mały, że nie ma sensu występować pod nickiem innym niż na KMFL, panie "MrS".

  Pozdro, Ryjek

  OdpowiedzUsuń