29.11.09

Nowe kolekcjonerskie minifigi w 2010 roku!

Witam!

Użytkownik Eurobricks Sir Dano odnalazł zdjęcie kolekcjonerskich minifigów, które będą prawdopodobnie wydane w 2010 roku:Gdyby to była prawda, będziemy mieli mnóstwo nowych części, a także parę reaktywowanych starych. Gdyby ktoś nie wiedział, powiem kto jest kto:

1. Jaskiniowiec,
2. Cheerleaderka,
3. Klaun,
4. Poszukiwacz przygód/Kowboj,
5. Manekin,
6. Nurek,
7. Indianin,
8. Magik (elegancki!),
9. Ninja,
10. Pielęgniarka,
11. Forestman (!!!),
12. Robot,
13. Jakiś muzyk rockowy, czy coś w tym stylu :) ,
14. Astronauta,
15. Zapaśnik,
16. Zombie.

Moje ulubione to Forestman, pielęgniarka i magik. Gdyby rzeczywiście zostały wydane, szykowałaby się nam minifigowa rewolucja! Co o tym Państwo sądzą?

Pozdrawiam, Dr Kilroy

17 komentarzy:

 1. You rule Kilroy!Dzięki za fotki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak już mówiłem - chcesz więcej - czytaj Eurobricks! ;)

  Dzięki. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Albo Brothers-Brick...
  Anyway, ten blog to suchar,

  OdpowiedzUsuń
 4. Na EB było wcześniej niż na TBB.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy6/12/09 20:39

  "Jaką część najbardziej chcieliby Państwo mieć?" Skoro to blog o "wysokich standardach" to i pisownia musi być bardziej dostojna. Proponuję zamiast "mieć" napisać: "posiadać". Sporo pracy nad tym blogiem potrzeba, aby to była chętnie oglądana strona przez większą część użytkowników internetu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za porady. Zanotuję to sobie i będę starał się używać tych "dostojnych" wyrazów. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi, to mów, każda podpowiedź jest przydatna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinieneś też używać więcej modnych, młodzieżowych wyrazów, w stylu uber, pro, fromglo.
  I postawić włosy na żel.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy8/12/09 18:41

  I chodzić w dresie. Piszesz do młodzieży, więc teksty w stylu "drodzy państwo" są nie na miejscu

  OdpowiedzUsuń
 9. I łańcuch kup. No i klnij oczywiście, wulgaryzm to przecież środek stylistyczny.

  OdpowiedzUsuń
 10. Koniec OT. Chodziło mi o przydatne podpowiedzi co do prowadzenia bloga, a nie porady co do tego, w co mam się ubierać. :D
  @ Ryjek: co do środków stylistycznych, zdecydowanie wolę używać aliteracji, homonimii, archaizmów, instrumentacji głoskowej, inwokacji, ironii, lipogramów, neologizmów, oksymoronów, paradoksów, paralelizmów składniowych, parentezy, alegorii, paronomazji, peryfraz, pleonazmów, synekdochy, pytań retorycznych, retrospekcji, a czasem nawet kolokwializmu, metonimiów, neologizmów i parafrazy. Nie przepadam za przerzutniami, a często rozśmieszają mnie zgrubienia i wykrzyknienia (których często używa Sprinter).

  OdpowiedzUsuń
 11. Jaki Ryjek? Ja zawsze podpisuję się swoim nickiem pod tym, co piszę w przeciwieństwie do pewnej grupy trollów internetowych...

  Rychu to nie nick, tylko multikonto jakiegoś idioty. Na CEKu też miał. I proxy nie pomoże...

  OdpowiedzUsuń
 12. Rychu to Marshall, nie multikonto, pisałem na anonimowym, nie siedze na proxy. Miało być dresiarsko. Na ceku miałem tylko jedno konto, co to, mało jest rychów na świecie?

  Jak tak sobie czytam te wypociny Vacata to mnie kusi żeby wejść pod proxy, anonyma i dnsy oraz przkierowania, bo juz mam dosc tego.

  Tak w ogóle to jaja sobie robiłem bo myślałem że ZawyżonaSamoocena i Anonimowy to ludzie z IRCa którzy robili sobie jaja, jak mnie nie było. A tu okazuje sie, że ktos sie podszywał.

  @Kilroy - no nadużywanie wykrzyknienia też mnie śmieszy :P

  OdpowiedzUsuń
 13. Ok, sorry Vacat. Ja też myślę, że Ty zachowujesz się normalnie i w miarę uprzejmie. ;) Ale już kończmy dyskusję. Mam dziś sporo czasu, więc coś może napiszę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Sorry, że znowu zaśmiecę Ci bloga, ale muszę zareagować. Otóż miałeś na CEKu multikonta, poznałem je po stylu wypowiedzi, IP i innych rzeczach.

  Pozdrawiam, Ryjek. Możesz usunąć ten wpis, ale dopiero wtedy kiedy przeczyta to Marshall.

  OdpowiedzUsuń
 15. Może wymienicie się adresami mailowymi? :D

  Tak w ogóle, to jeszcze dziś albo jutro napiszę artykuł. Mam już jakieś 3/8. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie, lepiej nie będę mu dawał swojego emaila. I tak go znajdzie jak zechce.

  A wszelkie sprawy będę załatwiał poprzez PW na ZZ.

  Ps: Trochę długo się czeka na te notki, a nie są zbyt obszerne. Na blogu Szymona są to bardziej luzackie artykuły, i to z konstruktywną krytyką. Tymczasem u Ciebie widzę coś w rodzaju YFOLi (R.I.P.).

  Pozdrawiam, Ryjek

  OdpowiedzUsuń
 17. Spokojnie, po prostu w święta nikomu za bardzo nie chce się pisać, a ja już parę notek w tym nadchodzącym tygodniu napiszę. ;) Na SaTB pisze dorosły gościu, więc wiadomo, że artykuły będą dużo lepsze niż na takim, gdzie administratorem jest nastolatek. Postaram się, aby jakość wpisów polepszyła się.

  Pozdrawiam, Dr

  OdpowiedzUsuń