7.9.09

Bardzo mi miło, że Państwo czytają tę notkę!

Witam Państwa serdecznie na tym blogu o klockach Lego. Jednak po co kolejny blog o Lego, skoro jest ich już bardzo dużo? Otóż mój blog jest wyjątkowy - przedstawia tylko eleganckie prace (jeśli nie są zbyt eleganckie, to muszą być naprawdę niezłe) i jest dość subiektywny (na kształt Simon and the Bricks). Skłamałbym, jeśli powiedziałbym, że nie inspirowałem się blogiem Simon and the Bricks. Jest jednym z moich ulubionych blogów o Lego, bardzo polecam. Nowe notki już w najbliższym czasie, więc jeśli zachęciłem Państwo do czytania mojego bloga, nie będą Państwo czekać długo!

Pozdrawiam, Dr Kilroy

15 komentarzy:

 1. Dr Kilroy, ładny blog :-). Gratuluję pomysłu, bo na tak wysokim poziomie bloga w Polsce jeszcze nie było (w garniturach :D). Pisz często notatki. Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje pomysłu i chęci a życzę wytrwałości , bo łatwo nie będzie . Proponuje też jakoś uporządkować strukturę bloga , bo staje on się nieczytelny . Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, nie było lepszego bloga... W pierwszej dwójce jest mój blog (www.study.jun.pl), bo na pierwszym miejscu Klocki exekwo z Szymonem.

  A co do tego bloga, to średniak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spróbuj nie pisać w każdej notce po kilka razy "drodzy państwo" już będzie lepiej. :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Dr Kilroy18/9/09 15:39

  @Krzysztof: dzięki. :)
  @Matthew: dzięki, spróbuję uporządkować bloga, jak tylko będę miał trochę czasu. :)
  @Ryjek: Nie wiedziałem, że Twój blog jest tak wysoko notowany. ;) Jednak ostatnio notki nie pojawiają się na studach.jun zbyt często... :/
  @kaka: Wiesz, trzeba być uprzejmym dla drogich czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest wysoko notowany, bo nie ma dla niego alternatywy.

  Ale dość już OT tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy19/9/09 11:29

  Nie jest, nie jest.

  A co do tego - dalej brzydki i kijowy, wąski, nieczytelny, masa błędów gramatycznych i powtórzeń, za dużo emotikonek, zbyt bardzo oficjalny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nad wyglądem (szerokością, czytelnością) muszę jeszcze popracować, błędów gramatycznych (a przynajmniej ich masy) nie znalazłem: jedna literówka, jeden błąd gramatyczny i brak kilku przecinków, wszystko poprawiłem. Co do powtórzeń, to jeśli chodzi Ci o słowo "rower", "rowerek", to trudno znaleźć jakiś normalny synonim. Większość emotek usunąłem. Jeśli chodzi o oficjalność, to taki ma właśnie być, a jeśli chodzi o kijowość, to zależy jak to mam zinterpretować. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Masti vel Marshall - może wystąpiłbyś pod swoim nickiem, a nie jako "anonimowy"?

  Co do blogu, muszę przyznać że wygląda lepiej, ale to nie wszystko - usuń to zaprzeczenie sponsorowania przez LEGO, bo brzmi śmiesznie.

  I nie wiem co jest oryginalnego w nazwie - raczej każdy blog stara się publikować prace na poziomie celującym.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ryjek - nie wiedzialem, że nie trzeba mieć konta żeby pisać jako nie-anonim.

  BTW. Fajna gitara. Te struny z gumek, ten wygląd, uh.

  Kilroy - 19 września a nie 19 wrzesień. W każdej dacie jest błąd. Oficjalność - aehem, zdajesz sobie sprawe, że na 100% tylko kilku AFOLi będzie czytywać tego bloga?

  OdpowiedzUsuń
 11. Dr Kilroy19/9/09 17:08

  Zdaję sobie sprawę. I co z tego? Piszę blog dla własnej satysfakcji, a nie po to, aby czytali go wszyscy AFOLe. Datę poprawię, nie zauważyłem tego. Ale jak już Ryjek napisał - koniec OT, bo będę usuwał komenty. Marshall - jak zauważysz jakieś nieprawidłowości, to nie pisz tu, tylko mi wysyłaj PW na KMFL. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale mi chodziło o to, że "proszę Państwa" i tym pdobne tu nie pasują, a nie że go wszyscy afole czytać mają.

  OdpowiedzUsuń
 13. A według mnie trochę grzeczności pasuje (ale trzeba znaleźć umiar, bo zbyt dużo nie jest mile widziane), bo miał to być taki blog z założenia. Dr Kilroy, zmień tło, bo nie podoba mi się czarny kolor - jest dobry, pasuje, ale jest go zbyt dużo. Połącz go jakoś z innymi kolorami. Bardzo lubię twój blog i oświadczam, że będę tu często zaglądał, nawet wtedy, gdy nikt nie będzie już na niego wchodził - w co szczerze wątpię ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. a ja nie wątpie, blog już prawie umarł, a jest nowy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie martwcie się, dziś napiszę drugą część białych kruków i nową MOConotkę. Napisałbym wczoraj, ale nie miałem dostępu do komputera. :/

  OdpowiedzUsuń