22.7.10

Zdjęcia Grand Emporium

Witam!

Nie pisałem przez te kilka dni, ponieważ byłem na wakacjach. :)

Niedawno kupiłem sobie 10211 Grand Emporium, pomyślałem więc, że miło będzie umieścić jego zdjęcia na blogu. Mój pomocnik Krzysztof również chciał je zobaczyć i przypominał mi o konieczności ich zrobienia i opublikowania. Wreszcie znalazłem na to czas, wieć proszę zobaczyć:Zestaw jest tu bez ludzików, zmieniłem też nieco towar w sklepie na parterze. :)

Miałem też trochę opisać ten zestaw - jest on prawie doskonały. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to to, że billboard słabo się trzyma, a żeby go przymocować, trzeba zdjąć dach - inaczej można go rozwalić. :( Oprócz tego bardzo mi się podoba.

Na koniec zdjęcie moich wszystkich Exclusive'ów:Gdybyście potrzebowali Państwo jakichś konkretnych zdjęć, to proszę pisać tutaj, chętnie pomogę.

Pozdrawiam, Dr Kilroy

7 komentarzy:

 1. Anonimowy22/7/10 16:41

  Która z tych kamienic podoba ci się najbardziej?
  A co do GE to trochę mnie rozczarował. Za dużo chodnika, za mało budynku. 10185 rządzi :)

  Maks

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że moja ulubiona budowla to kultowy i klasyczny 10182 Cafe Corner. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy26/7/10 08:05

  Chcialbym miec tyle pieniedzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz anonimowy, ja wcale nie pochodzę z jakiejś rodziny, co każdy zarabia nie wiadomo ile tysięcy miesięcznie - ja po prostu potrafię składać pieniądze na jakiś wyznaczony wcześniej cel. :) Z resztą to nie jest wcale takie trudne. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za zdjęcia, długo na nie czekałem :-) Zestaw świetny, moim zdaniem najlepszy ze wszystkich kamienic ekskluzywnych. Cafe Corner jest ładny z zewnątrz, ale nie podoba mi się tak bardzo, ponieważ nie ma nic wewnątrz.

  Jeszcze tylko Fire Brigadge i będzie pełna kolekcja kamienic ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam, że tak nic nie piszę, ale obecnie jestem zajęty na Bricks in suit, miałem dość spore zaległości. Na szczęście już tylko trzy notki do przetłumaczenia i znów będę pracował na obydwu stronach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy25/9/10 08:28

  "Wiesz anonimowy, ja wcale nie pochodzę z jakiejś rodziny, co każdy zarabia nie wiadomo ile tysięcy miesięcznie - ja po prostu potrafię składać pieniądze na jakiś wyznaczony wcześniej cel. :)"

  Sporo pieniedzy dostajesz skoro masz mozliwosc kupna az tylu zestawow. Rodziny sie nie wybiera jak to mowia... mowi sie trudno. :>

  Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga xD

  OdpowiedzUsuń