13.1.10

Nareszcie mamy zdjęcia 10211 Grand Emporium! [UPDATE]

Witam!

Przepraszam, że piszę bardzo rzadko, ale okres zimowy, a zwłaszcza II połowa grudnia i I połowa stycznia to dla mnie okres wzmożonej pracy. :)
Tak czy inaczej przedstawiam Państwu zestaw 10211 Grand Emporium (zdjęcia z The Brothers Brick):Ponieważ są już dokładniejsze zdjęcia, to zgodnie z obietnicą ocenię ten zestaw, teraz. :)

Po pierwsze nowe części - w tym zestawie znajduje się parę nowych części, a także kilka takich, które nie pojawiały się ostatnio w zestawach. Do tej pierwszej grupy należą tilesy 1x3, okna w kolorze DarkGreen, markizy nad oknami wystawowymi na parterze, donice przy wejściu, ciemnoniebieskie, krótkie nóżki dla minifiga, tułów sprzedawczyni, części gzymsu przy dachu i pewnie jeszcze trochę. W drugiej zaś znajdują się wstążka (przy prezencie), zakrzywione barierki, stary kwiatek (ten szary ozdobnik na drugim piętrze), zwykły list (nie taki, który pojawił się w Green Grocerze), "zaokrąglone" kieliszki, które dotychczas pojawiały się tylko w Bellville (widać je w oknie na pierwszym piętrze) i płytka bazowa w kolorze tan. Pewnie też przeoczyłem kilka. :)

Część opisu pozwolę sobie napisać po rozpoczęciu sprzedaży w oddzielnej notce. Na tych zdjęciach nie widać jeszcze wszystkiego. :)

Pozdrawiam, Dr Kilroy

6 komentarzy:

 1. Anonimowy17/1/10 10:25

  Co Ty możesz robić w takim młodym wieku... chłopie! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy, dużo rzeczy można robić :D
  Moim zdaniem zestaw jest wspaniały, to godny następca Cafe Cornera.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszę właśnie ten komentarz, który miałem napisać wczoraj. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Donice to nic innego jak katapulty z Trolls'Mountain Fortress(Tak,posiadam)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak czy inaczej to nowe części. :) Przepraszam za opóźnienia, zaraz postaram się napisać coś jeszcze. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. OK, koniec przerwy: w jednym miesiącu jedna notka? Nie wypada. Dzisiaj postaram się to naprawić. (przez cały miesiąc znalazłem z 6 ciekawych, eleganckich MOCów :) )

  OdpowiedzUsuń